digital main - چاپ دیجیتال ، چاپ و تبلیغات ، چاپ تبلیغاتی ، چاپ تبلیغات ، تبلیغات و چاپ

چاپ دیجیتال

با اشباع مشاغل و ایجاد رقابت بین آنها ، تبلیغات جایگاه مهمی در دنیای تجارت پیدا کرد! افراد موفق در این مسیر متوجه این مسئله شدند که نباید نشست و منتظر مشتری شد!بلکه باید رفت بازاریابی و تبلیغات کرد و کار خودمان را به مشتریان بالقوه معرفی کنیم.

در حال حاضر که در عصر تکنولوژی زندگی میکنیم ابزار مختلفی برای تبلیغات وجود دارد!اما هنوز هم چاپ تبلیغاتی و چاپ تبلیغات جایگاه مهمی در این زمینه دارد.زمانی تنها صنعت چاپ بود که در دنیای تبلیغات بدون رقیب حرکت میکرد ، اما امروز با فراگیر شدن سایر رسانه ها بخصوص اینترنت تا حدودی جایگاه چاپ به خطر افتاده است!

چاپ دیجیتال یکی از زیرمجموعه های چاپ و تبلیغات، ابزاری برای همین مسئله هست.چاپ دیجیتال ابعاد کوچک اما تیراژ بالایی نسبت به چاپ فضای داخل و چاپ فضای خارجی دارد!امروزه چاپ دیجیتال شامل زیرمجموعه بزرگی شده است که ما با دستگاه های بروز و پیشرفته خود قادر به چاپ تمام زیر مجموعه چاپ دیجیتال میباشیم.

واقعی بودن رنگ ها مسئله مهمی است در چاپ دیجیتال.انواع چاپ دیجیتال شامل: چاپ کارت ویزیت برای معرفی کسب و کار، هدایای تبلیغاتی مثل چاپ تقویم و ….، چاپ کارت دعوت ، چاپ کاتالوگ و چاپ بورشور برای معرفی محصولات و خدمات شرکت میباشد.

چاپ و تبلیغات

پیشرفت صنعت چاپ نقش مهمی در تمام ابعاد جامعه دارد و تمام امور اداری ، فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی رو متحول کرد. امروزه تبلیغات و چاپ باهم پیوند قوی خورده و چاپ دیجیتال و چاپ تبلیغاتی و … سهم زیادی را درتبلیغات و تبلیغات محیطی به عهده دارند.

هر چند که با فراگیر شدن اینترنت و سایر رسانه های الکترونیکی روز به روز نیاز انسان به کاغذ و جوهر کم میشود و تبلیغات اینترنتی نیز طرفدار زیادی پیدا کرده است، اما هنوز هم چاپ دیجیتال و چاپ تبلیغات سهم به سزایی در تبلیغات دارد.امروزه صنعت چاپ پیشرفت زیادی کرده، به طوری که امکان چاپ رو بر روی هر شئ امکان پذیرشده است.

ارسال فایل

برای ارسال فایل و سفارش چاپ خود از طریق ایمیل و یا تلگرام روی آیکون بالا کلیک کنید!

router

آنلاین سفارش دهید

برای راحتی و صرفه جویی در وقت مشتریان عزیز، امکان سفارش چاپ آنلاین فراهم شده است.

watch_later

چاپ شبانه روزی

سفارش چاپ متراژ بالا و یا برای همکاران عزیز به صورت شبانه روزی گرفته میشود.

ارسال به سراسر کشور

هر گونه سفارشی از هر جای ایران پذیرفته میشود و در کمترین زمان تحویل داده میشود.

لیست قیمت

برای مشاهده لیست قیمت محصولات نوین نگاره و تعرفه چاپ ما روی آیکون بالا کلیک کنید!

ویژه همکاران

تخفیف و خدمات ویژه ی نوین نگاره فقط و فقط برای همکاران و مشتریان ویژه!

پایین ترین قیمت ها

چاپ کیفیت بالا و در عین حال با پایین ترین قیمت های بازار را فقط میتوانید با ما تجربه کنید‍!

تضمین کیفیت محصولات

۱۵ سال سابقه در صنعت چاپ و مشتریان ۱۵ ساله ی ما ضمانت کیفیت کار ما هستند.

کتاب دیجیتال - چاپ دیجیتال ، چاپ و تبلیغات ، چاپ تبلیغاتی ، چاپ تبلیغات ، تبلیغات و چاپ

چاپ کتاب دیجیتال : 

با توجه به بالا رفتن هزینه های چاپ کتاب به روش چاپ افست بهترین جایگزین برای چاپ ارزان کتاب، چاپ کتاب به روش دیجیتال است تفاوت اساسی چاپ دیجیتال کتاب و چاپ افست در کمیت آن است؛ یعنی در چاپ دیجیتال کتاب این امکان وجود دارد تا در تیراژ بسیار پایین حتی ۱ جلد نیز کتاب چاپ کرد. این موضوع باعث میشود تا کسانی که برای چاپ کتاب بودجه کافی ندارند هم بتوانند کتب مورد نظر خود را براحتی و با همان کیفیت چاپ افست چاپ کنند

دیجیتال کاتالوگ - چاپ دیجیتال ، چاپ و تبلیغات ، چاپ تبلیغاتی ، چاپ تبلیغات ، تبلیغات و چاپ

چاپ کاتالوگ و بروشور دیجیتال : 

چاپ دیجیتال کاتالوگ بهترین انتخاب برای کسب و کارهای کوچک و در حال راه اندازی است.ما با ارائه خدمات حرفه ای و کیفیت عالی در هزینه های چاپی محصولمان را ارائه می دهیم. با سالها تجربه چاپ سفارشی، کارشناسان ما در اینجا برای کمک به شما در هر مرحله از راه با شما هستند. در چاپ نوین نگاره ما بهترین خدمات چاپ کاتالوگ را با قیمت مناسب ارائه می دهیم.

jorgensen komplet digital album 87370 Oc4IauXg - چاپ دیجیتال ، چاپ و تبلیغات ، چاپ تبلیغاتی ، چاپ تبلیغات ، تبلیغات و چاپ

چاپ آلبوم دیجیتال : 

شرکت نوین نگاره مجهزترین مرکز چاپ آلبوم دیجیتال در ایران می باشد که سفارش تمامی خدمات چاپ و صحافی آلبوم با چاپ دیجیتال را می پذیرد. در سریعترین زمان و کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

مجله دیجیتال - چاپ دیجیتال ، چاپ و تبلیغات ، چاپ تبلیغاتی ، چاپ تبلیغات ، تبلیغات و چاپ

چاپ مجله دیجیتال : 

گروه تبلیغاتی و چاپ نوین نگاره با بهره گیری از سال ها تجربه بهترین مشاور و ارائه کننده خدمات در امر طراحی و چاپ مجله تبلیغاتی ، مجله اختصاصی و … بوده و خدمات خود را با مناسب ترین قیمت ها عرضه می نماید .

Calendar 2 - چاپ دیجیتال ، چاپ و تبلیغات ، چاپ تبلیغاتی ، چاپ تبلیغات ، تبلیغات و چاپ

چاپ تقویم دیجیتال : 

سفارش انواع تقویم چاپ دیجیتال در کمترین زمان ممکن با کمترین تعرفه چاپی و با بهترین کیفیت انجام می گیرد

ست اداری - چاپ دیجیتال ، چاپ و تبلیغات ، چاپ تبلیغاتی ، چاپ تبلیغات ، تبلیغات و چاپ

چاپ ست اداری دیجیتال : 

 چاپ ست اداری کامل شامل : چاپ کارت ویزیت ، چاپ سربرگ A5 ، چاپ سربرگ A4 ، چاپ پاکت نامه ، چاپ پاکت A4 ، چاپ دفترچه یادداشت ، چاپ پاکت سی دی و چاپ بروی سی دی می باشد که بسنده به نوع شغل خود می توان هر کدام از گزینه ها را انتخاب کرد. کارت ویزیت مهم ترین عضو از خانواده ست اداری می باشد در حقیقت کارت ویزیت برگه کوچک است که وظیفه انتقال اطلاعات تماس کسب و کار شما را به مخاطب دارد تنوع کارت ویزیت بسیار زیاد است که نسبت به شرایط نوع شغل و سلیقه افراد انتخاب می شود اما در بحث پاکت و سربرگ به سه بخش ست اداری کتان ، ست اداری تحریر و ست اداری گلاسه تقسیم می شود خدمات اضافه مانند برجسته کاری طلاکوب نقره کوب استفاده از رنگ پنجم و فسفری معمولا بر روی ست اداری کتان انجام می گردد .

تراکت - چاپ دیجیتال ، چاپ و تبلیغات ، چاپ تبلیغاتی ، چاپ تبلیغات ، تبلیغات و چاپ

چاپ تراکت دیجیتال : 

چاپ تراکت ساده ترین و در عین حال متداول ترین نوع تبلیغات چاپی می باشد اگر خدمات و محصولات که ارائه می کنید به عموم جامعه مربوط می شود و تخصصی نیست تراکت یکی از بهترین روش های تبلیغ است در صورتی که یک کسب و کار را به تازگی در محله ای راه اندازی کرده اید یک دوره تبلیغاتی را برای خود تعریف کرده و در این مدت کسب و کار خود را در محیط اطراف خود به وسیله تراکت تبلیغاتی و پخش گسترده آن در بازه زمانی مشخص و تکرار مداوم معرفی کنید

استیکر - چاپ دیجیتال ، چاپ و تبلیغات ، چاپ تبلیغاتی ، چاپ تبلیغات ، تبلیغات و چاپ

چاپ استیکر و لیبل : 

استیکر لایه نازکی از جنس PVC که در پشت آن چسب تعبیه شده و جایگزین ارزان قیمتی برای کاغذهای دیواری محسوب می شود. استیکرها متریال‎های بسیار کاربردی در زمینه چاپ و تبلیغات فضای خارجی و فضای داخلی (چاپ استیکر) به شمار می روند که می‌توانند طرح‎هایی زیبا بر روی دیوار و یا مکان‎هایی چون اتوبوس، نمایشگاه‎ها، خودروهای سواری و … خلق نمایند.

چاپ انواع استیکر و لیبل و یا برچسب با کیفیت عالی در نوین نگاره

پوستر - چاپ دیجیتال ، چاپ و تبلیغات ، چاپ تبلیغاتی ، چاپ تبلیغات ، تبلیغات و چاپ

چاپ پوستر دیجیتال : 

پوستر یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی در دنیا می باشد. پوسترها این روزه نه تنها به عنوان استفاده کلاسیک خود بلکه با تکنیک های مختلف برش و تازنی تبدیل به بروشور های تبلیغاتی خلاقانه ایی میشوند. پوستر شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب و رقابتی در اختیارتان قرار میدهیم.

دیجیتال فولدر - چاپ دیجیتال ، چاپ و تبلیغات ، چاپ تبلیغاتی ، چاپ تبلیغات ، تبلیغات و چاپ

چاپ فولدر : 

فولدر یا پوشه بهترین وسیله برای نگهداری اسناد، سی دی ها و کارت های کسب و کار می باشد که باعث ایجاد نظم در نگهداری مدارک می باشند شرکت های خدماتی زیادی اغلب از فولدر برای نگهداری بروشورها و کاتالوگ و ارائه برگه به مشتریان به صورت یک بسته استفاده می کنند.
چاپ دیجیتال فولدر، در شرکت نوین نگاره در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت انجام می گیرد.
Digital printing vinyl Waterproof Wallpaper Wall Paper 350x350 - چاپ دیجیتال ، چاپ و تبلیغات ، چاپ تبلیغاتی ، چاپ تبلیغات ، تبلیغات و چاپ

چاپ فضای داخلی

چاپگر جوهرافشان ، دستگاه پلاتر

پلات و لمینت ، چاپ کاغذ دیواری ، چاپ بک لایت ، کوتد ، کاغذ پ.پ و … زیرمجموعه چاپ فضای داخلی می باشند.

A Vinyl Banners Printing San Fransico 350x350 - چاپ دیجیتال ، چاپ و تبلیغات ، چاپ تبلیغاتی ، چاپ تبلیغات ، تبلیغات و چاپ

چاپ فضای خارجی

چاپگر جوهرافشان ، دستگاه اکو

چاپ مش ، چاپ بنر ، چاپ استیکر و چاپ فلکسی ، چاپ وینیل و … زیرمجموعه چاپ فضای خارجی می باشند.

slide2 350x350 - چاپ دیجیتال ، چاپ و تبلیغات ، چاپ تبلیغاتی ، چاپ تبلیغات ، تبلیغات و چاپ

چاپ دیجیتال

چاپگر لیزری

چاپ کارت ویزیت ، چاپ کاتالوگ ، چاپ بورشور و … زیرمجموعه چاپ دیجیتال می باشند.

فهرست