پاپ آپ نمایشگاهی ایرانی ۳*1 تخت

پاپ آپ نمایشگاهی ایرانی ۳*۱

مدل : تخت و منحنی
قیمت : ۴۸۰,۰۰۰ تومان
پاپ آپ نمایشگاهی ایرانی ۳*3 تخت

پاپ آپ نمایشگاهی ایرانی ۳*۳

مدل : تخت و منحنی
قیمت : ۶۱۵,۰۰۰ تومان
پاپ آپ نمایشگاهی ایرانی ۳*5 تخت

پاپ آپ نمایشگاهی ایرانی ۳*۵

مدل : تخت و منحنی
قیمت : ۸۵۰,۰۰۰ تومان
پاپ آپ نمایشگاهی خارجی ۳*۴ تخت

پاپ آپ نمایشگاهی خارجی ۳*۴

مدل : تخت و منحنی
قیمت : ۸۰۰,۰۰۰ تومان
پاپ آپ نمایشگاهی ایرانی ۳*2 تخت

پاپ آپ نمایشگاهی ایرانی ۳*۲

مدل : تخت و منحنی
قیمت : ۵۱۵,۰۰۰ تومان
پاپ آپ نمایشگاهی ایرانی ۳*4 تخت

پاپ آپ نمایشگاهی ایرانی ۳*۴

مدل : تخت و منحنی
قیمت : ۷۱۵,۰۰۰ تومان
پاپ آپ نمایشگاهی خارجی ۳*3 تخت

پاپ آپ نمایشگاهی خارجی ۳*۳

مدل: تخت و منحنی
قیمت : ۷۲۰,۰۰۰ تومان
پاپ آپ نمایشگاهی خارجی ۳*5 منحنی

پاپ آپ نمایشگاهی خارجی ۳*۵ تخت

مدل: تخت و منحنی
قیمت : ۹۰۰,۰۰۰ تومان

هزینه طراحی پاپ آپ : ۷۰,۰۰۰ تومان

هزینه نصب مگنت : ۳۰,۰۰۰۰ تومان

هزینه چاپ پاپ آپ : ۸۰,۰۰۰ تومان برحسب مترطول - متریال کوتد و لمینت گرم

توضیحات

انواع مدل پاپ آپ نمایشگاهی فنری

پاپ آپ نمایشگاهی فنری یکی از اقلام سازه های نمایشگاهی میباشد و ۲ مدل تخت و منحنی دارد. انتخاب این که استند پاپ آپ فنری شما تخت باشد یا منحنی، کاملا سلیقه ای و بستگی به فضا و طراحی غرفه شما دارد.

اگر برای اولین بار است که میخواهید سفارش چاپ پاپ آپ دهید و غرفه خود را طراحی کنید میتوانید به بخش غرفه آرایی ما در سایت بروید.در آنجا با دیدن مدل های مختلفی که ما برای شما قرار دادیم هم مدل چیدمان غرفه خود و هم مدل پاپ آپ نمایشگاهی خود را به درستی انتخاب کنید.

قیمت استند پاپ آپ در مدل منحنی و تخت تفاوتی ندارد، اما توجه داشته باشد که جنس آن و ابعاد آن در قیمت سازه مؤثر است.

ابعاد استند پاپ آپ

انتخاب درست ابعاد پاپ آپ نمایشگاهی از موارد خیلی مهم و ضروری میباشد، بخصوص زمانی که محیط مورد نظر ما مساحت زیادی نداشته باشد.این سازه ابعاد مختلفی دارد، که در تصویر زیر مشاهده میکنید. برای دید اندازه اصلی تصویر روی آن کلیک کنید.

سایز و ابعاد پاپ آپ نمایشگاهی

سایز و ابعاد پاپ آپ نمایشگاهی

همان طور که ملاحظه کردید استند پاپ آپ ۵ سایز مختلف دارد که در شکل مشخص شده. اما این ابعاد (۳*۱ – ۳*۲ – ۳*۳ – ۳*۴ – ۳*۵ ) متراژ ابعاد سازه را عنوان نمیکند. و فقط تعداد ردیف های افقی و عمودی مربی شکل سازه مشخص میکند.

خلاصه این که یک پاپ آپ نمایشگاهی ۳*۴ به معنی ۳ متر (ارتفاع) در ۴ متر (پهنا) نیست!!
پس قبل از سفارش استند پاپ آپ و طراحی پاپ آپ مورد نظر خود،ابعاد آن را با توجه به فضایی که در اختیار دارید درست انتخاب کنید.ما به شما کمک میکنیم تا بهترین انتخاب را در تعیین ابعاد و سایر ویژگی های استند پاپ آپ خود داشته باشید.

نکات طراحی پاپ آپ استند

ما پاپ آپ شما را رایگان طراحی میکنیم!اما به شرطی که بدون تغییر، طراحی ما را قبول کنید! و درخواست تغییرات در آن را نداشته باشید! در این صورت فقط با ارسال لوگو ، عکس مورد نظر و مشخص کردن رنگ دلخواهتان ، ما طراحی پاپ آپ شما را به صورت رایگان انجام میدهیم!

در غیر این صورت باید برای طراحی پاپ آپ هزینه ای جدا علاوه بر چاپ پاپ آپ و خود سازه استند پاپ آپ پرداخت کنید.اما اگر خودتان میخواهید این کار را انجام دهید باید خیلی به ابعاد سازه و این که استند شما گوشه دارد یا نه دقت کنید.

یک استند پاپ آپ ۳*۳ دو طرف گوشه دار را در نظر بگیرید! این سازه ۳ ستون اصلی دارد. و ۲ ستون که در انتهای راست و چپ سازه قرار دارد.برای طراحی توجه داشته باشید که مطلب ، لوگو یا عکسی که میخواهید روی پاپ قرار گیرد روی ستون های کناری نباشد!قسمتی از چاپ روی این ستون ها به صورت خمیده به پشته پاپ آپ میرود و زاویه دید خوبی نخواهد داشت.

پس موقع طراحی پاپ آپ به این نکته توجه کنید.

جنس چاپ پاپ آپ نمایشگاهی

مدیا و متریالی که به صورت معمول برای استند پاپ آپ استفاده میشود، کاغذ کوتد ۱۸۰ گرم به همراه لمینت گرم میباشد. این که لمینت مات باشد یا براق، باز بسته به سلیقه شما دارد!

لمینت مات روی پاپ آپ خیلی شیک به نظر میرسد. اما خیلی نگهداری آن سخت است!زود کثیف میشود و تمیز کردنش خیلی اوقات امکان پذیر نیست! اما لمینت براق به راحتی تمیز میشود. ولی نور را برمیگرداند و برای عکاسی شاید زیاد مناسب نباشد.

نمونه کارها
فهرست